Podłoga w łazience

  • Temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 59)
  • Autor
    Wpisy
  • #70316
    tomaszuszew
    Członek

    Zawsze można jeszcze użyć starego, poczciwego linoleum. Teraz te wykładziny sa naprawdę ładne i trwałe

    #70317
    testowy
    Członek

    @Lolek napisał:

    Drewno w łazience jakoś do mnie nie przemawia, nie mój „klimat”. Mozaikę to chyba na ściany się kładzie? Nie słyszałam o czymś takim na podłodze, to nie są bardzo delikatne płytki? Co do kafelków kładzionych na styk, słyszałam że też są bardziej podatne na uszkodzenia, więc podłoga chyba odpada… Ale faktycznie fajnie wyglądają. Dużych kafli raczej nie biorę pod uwagę, w małej łazience chyba wyglądałyby groteskowo Wink

    Aranżacja z foty super, bardzo mi się podoba rozkład przestrzenny i biorąc pod uwagę, że mamy tu do czynienia z tak funkcjonalnymi połączeniami, naprawdę robi robotę

    #70318
    Truba
    Członek

    @pleksix napisał:

    Aranżacja z foty super, bardzo mi się podoba rozkład przestrzenny i biorąc pod uwagę, że mamy tu do czynienia z tak funkcjonalnymi połączeniami, naprawdę robi robotę

    Tylko kto w życiu ma taką wielką łazienkę :D
    a tak serio na aranżacji zawsze wygląda pięknie, tylko jak z praktycznością. Tutaj ten prysznic prosto na tej drewnianej podłodze nie wzbudza mojego zaufania.

    #70319
    MariuszManka
    Członek

    Połączenie wody i drewna, rzeczywiście nie wydaje się być doskonałym rozwiązaniem. :)

    #70320
    testowy
    Członek

    @Lolek napisał:

    Drewno w łazience jakoś do mnie nie przemawia, nie mój „klimat”. Mozaikę to chyba na ściany się kładzie? Nie słyszałam o czymś takim na podłodze, to nie są bardzo delikatne płytki? Co do kafelków kładzionych na styk, słyszałam że też są bardziej podatne na uszkodzenia, więc podłoga chyba odpada… Ale faktycznie fajnie wyglądają. Dużych kafli raczej nie biorę pod uwagę, w małej łazience chyba wyglądałyby groteskowo Wink

    To rozwiązanie wygląda bardzo dobrze, nie ma co do tego żadnych wąptliwości. tylko pewnie drogie w realziacji

    #70321
    Truba
    Członek

    a co powiecie na basen w łazience? 😆
    To żywica epoksydowa. Droga jak nie wiem co

    #70322
    wygana
    Członek

    Przypadkiem znalazłam idealną aranżację do małej łazienki i pomyślałam, ze wrzucę

    #70323
    wygana
    Członek

    Teraz jest taki wybór „drewnianych” płytek, że trochę bez sensu kłaść w łazience drewno, które wymaga w tym miejscu takiej skomplikowanej pielęgnacji.

    #70324
    MariuszManka
    Członek

    Ja gdy szukałem pomysłów dotyczących własnej łazienki, trafiłem pod adres http://defra.pl/, gdzie można znaleźć naprawdę całkiem sporo interesujących inspiracji, jak i porad. Dzisiaj każdy człowiek ma dostęp do tak dużej liczby mebli w sklepach, że naprawdę warto jest sięgnąć po jakąś pomoc, jeśli chodzi o wyposażenie oraz ogólne wykończenie łazienki. ;)

    #70325
    antex
    Członek

    @Umer napisał:

    Zawsze można jeszcze użyć starego, poczciwego linoleum. Teraz te wykładziny sa naprawdę ładne i trwałe

    Nie wygląda to źle, ale jakoś nie do końca mi leży. Może już lepiej winyl, skoro drewno nie wchodzi w grę?

    #70326
    ronny
    Członek

    @KasKa napisał:

    @Umer napisał:

    Zawsze można jeszcze użyć starego, poczciwego linoleum. Teraz te wykładziny sa naprawdę ładne i trwałe

    Nie wygląda to źle, ale jakoś nie do końca mi leży. Może już lepiej winyl, skoro drewno nie wchodzi w grę?

    Tutaj masz dużo o podłodze winylowej, może to naprawdę nie jest złe rozwiązanie? niektóre zdjęcia wyglądają naprawdę świetnie.

    #70327
    Kamilex
    Członek

    @Domelka napisał:

    @KasKa napisał:

    @Umer napisał:

    Zawsze można jeszcze użyć starego, poczciwego linoleum. Teraz te wykładziny sa naprawdę ładne i trwałe

    Nie wygląda to źle, ale jakoś nie do końca mi leży. Może już lepiej winyl, skoro drewno nie wchodzi w grę?

    No lepsza opcja niż drewno, winyl teraz jest i ciekawy i trwały w dodatku, więc warto

    Tutaj masz dużo o podłodze winylowej, może to naprawdę nie jest złe rozwiązanie? niektóre zdjęcia wyglądają naprawdę świetnie.

    #70328
    karlik
    Członek

    Znalazłam parę ciekawych inspiracji na łazienkowe podłogi 😯

    #70329
    karlik
    Członek

    #70330
    karlik
    Członek

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 59)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.