Sposób na niedrogi parkiet?

  • Temat jest pusty.
Oglądasz 9 wpisów - 16 z 24 (wszystkich: 24)
  • Autor
    Wpisy
  • #69380
    John Doe
    Członek

    Mi się tam sęki podobają.
    Zaoszczędzić można na robocie, położenie nie jest takie trudne
    jest cała masa filmików i porad

    #69381
    Jane Doe
    Członek

    Niedrogi parkiet to pojęcie względne. Lepiej trochę więcej zainwestować i mieć porządne drewno na lata. Klepki do klejenia z twardego dębu, fabrycznie pokrytego lakierem można już dostać za 114 zł

    #69382
    Umer
    Członek

    Parkiet przemysłowy będzie dobrym rozwiązaniem, ze względu na zwiększoną trwałość. Czyli, masz spokój na wiele lat.

    #69383
    imported_KasKa
    Członek

    No spokój na wiele lat, ale pod warunkiem, że się go dobrze założy. A jeżeli się to nie uda, to tylko duże koszty i tak dalej. A jak się nie ma doświadczenia w tym, to zazwyczaj się nie udaje.

    #69384
    formaistyl
    Członek

    Najpopularniejszym sposobem na tanią podłogę są panele.
    Można też zastanowić się nad położeniem mozaiki przemysłowej

    #69385
    ana_bullfinch
    Członek

    Tylko i wyłącznie panele. Jeśli chcemy tanią podłogę to tak naprawdę nie ma innego rozwiązania. Nie ma się też co ich aż tak bać, mogą wyglądać naprawdę ładnie. Teraz jest taki wybór, że znajdziesz coś dla siebie. Np. takie:

    #69386
    andrzejewskim
    Członek

    @jacradd85 napisał:

    Tylko i wyłącznie panele. Jeśli chcemy tanią podłogę to tak naprawdę nie ma innego rozwiązania. Nie ma się też co ich aż tak bać, mogą wyglądać naprawdę ładnie. Teraz jest taki wybór, że znajdziesz coś dla siebie. Np. takie:

    Ale panele to nie parkiet…

    #69387
    testowy
    Członek

    Zgadzam się z przedmówcą jeśli chodzi o niższy koszt lamparkiet dobrze się sprawdza. No i prostszy montaż skraca też czas realizacji całego takeigo przedsięwzięcia.

    #69388
    Gobrom
    Członek

    Nie myślałaś o panelach? Wiem, że to nie parkiet, jednak jeśli masz kupić słabej jakości parkiet i potem tylko się denerwować bo nieustannie coś będzie nie tak, to może warto rozejrzeć się za czymś innym? W tej chwili można dostać naprawdę bardzo ładne panele, które często wyglądają zupełnie jak drewno. Myślę, że warto to chociaż przemyśleć.

Oglądasz 9 wpisów - 16 z 24 (wszystkich: 24)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.